İLKAY KAĞITÇILIK ÜRÜN YELPAZESİ

  • Etiketlikler
  • Kraft Bantlar
  • Çift Taraflı Bantlar
  • Silikonlu Kağıtlar
  • Laminasyon Uygulaması
Firmamız üretime başladığı 2000 yılından beri kendinden yapışkanlı etiket üretimi yapmaktadır. 2013 yılında bünyemize kattığımız yeni akrilik laminasyon makinesi ile birlikte iki akrilik, bir hotmelt sürüm hattına ulaşmış ve ayda 10 milyon m² etiket üretimi gerçekleştirmektedir. Firmamız bünyesinde kağıt etiketler, film etiketler, renkli etiketler ve amaca uygun özel etiketler üretilmektedir. Etiketlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizdeki "ÜRÜNLERİMİZ" bölümünü inceleyebilirsiniz.
Kraft malzeme olduğu için geri dönüşümü kolay olan bu bantlar, üzerine yazı ve baskı da yapılabilir. El ile de koparıldığından kullanıcıya kolaylık sağlar.Firmamız kraft bant sektöründe de güçlü bir yapıya sahiptir. Müşterilerine sunduğu kaliteli hizmet ve ürünlerin karşılığında bugün koli bantı piyasasında üst basamaklarda yerini almaktadır. Baskılı, baskısız, kraft ve özel bant olarak müşteri isteklerine net cevap verebilecek ürünlere sahiptir. Koli bantlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizdeki “ÜRÜNLERİMİZ” bölümünü inceleyebilirsiniz.
Firmamız çift taraflı bant sektöründe kendi üretimini yapan Türkiye’nin en büyük firmalarından birisidir. Uzun yılların verdiği bilgi birikimi ve deneyim ile değerli müşterilerimize en iyi kalitede hizmet ve ürün sunmayı kendine prensip edinmiştir. Ağ Örgülü Bant, Akrilik Çift Taraflı Bant, Hotmelt Çift Taraflı Bant ve Özel Çift Taraflı Bant olarak farklı gruplarda üretim yapılmaktadır. Çift taraflı bantlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizdeki “ÜRÜNLERİMİZ” bölümünü inceleyebilirsiniz.
Firmamız bünyesinde silikonlu kağıt üretimi de yapılmaktadır. Tek tarafı silikonlu kağıt ve çift tarafı silikonlu kağıt olarak üretilmektedir. Silikonlu kağıtlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizdeki “ÜRÜNLERİMİZ” bölümünü inceleyebilirsiniz.
Firmamız bünyesinde laminasyon uygulaması da yapılmaktadır. Müşterilerimiz tarafından gönderilen özel kağıt, karton, kumaş, tela, folyo vb ürünlere akrilik ya da hotmelt tutkal sürümü yapılmaktadır. Laminasyon uygulamaları hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizdeki “ÜRÜNLERİMİZ” bölümünü inceleyebilirsiniz.